LOKÓWKA BEAUTYBIGBANG - 3 DNI ŁADNYCH WŁOSÓW - EFEKT NA DWÓCH DŁUGOŚCIACH

Po umieszczeniu recenzji prostującej szczotki od BeautyBigBang (KLIK), dostałam wiele pytań na jej temat. Produkt za niewielką cenę okazał się świetną alternatywą prostownicy. Co prawda dalej włosy mają kontakt z wysoką temperaturą, ale nie są aż tak narażone jak po użyciu prostownicy. Jakiś czas temu do testów otrzymałam również od nich lokówkę, która została przetestowana na włosach długich oraz nieco krótszych, do ramion.

Lokówka jest bardzo lekka. Jej temperatura to 190 C, a moc 45W.  Kabel lokówki jest obrotowy. Lokówka dość szybko się nagrzewa. Dzięki innej, niestandardowej budowie, nie ma mowy o poparzeniu się. Wygląda ona nieco inaczej niż inne modele. Posiada klips, w który wkładamy końcówkę pasma, następnie zakręcamy resztę pasma, tak aby włosy znalazły się między niebieskimi spiralami. Pasma w lokówce zazwyczaj trzymałam ok. 10 sekund. Oczywiście wcześniej zabezpieczyłam włosy termoochroną.

Efekt kręcenia możemy stopniować, na ostatnim zdjęciu włosy wyglądają bardziej naturalnie, bo pasma po kręceniu, dodatkowo przeciągnęłam grzebieniem. Włosy wyglądały dalej tak ładnie, naturalnie aż do 3 dnia po kręceniu.


Na moich włosach od razu zostawiliśmy spiralki, które i tak pod wieczór troszkę się rozprostowały, dając ładny, naturalny efekt. U mnie efekt trzymał się 2 dni.

Jedyną wadą lokówki jest to, że moje włosy są na nią za długie. W przypadku moich włosów, lokówki wystarcza na zakręcenie mniej niż połowy włosów. Ważne jest także to, żeby zakręcać małe partie włosów. Mimo wszystko jestem z niej bardzo zadowolona. Polecam! Obecnie jest na promocji i kosztuje niecałe 35zł :)  + mam dla Was dodatkowy rabat -10%  HAIR10

LINK DO LOKÓWKI KLIK8 komentarzy :

 1. Wiem ,ze nie będę oryginalna ale piękne włosy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zabawny efekt daje na włosach! Obecnie jestem na etapie wyboru dla siebie lokówki idealnej, więc miło popatrzeć na takie inspiracje:))

  OdpowiedzUsuń
 3. Lokówka daje fajny efekt na włosach! ;)
  Super blog już obserwuję!

  OdpowiedzUsuń
 4. Funny effect on the hair! I am currently in the stage of choosing for myself an ideal curler, so nice to look at such inspirations

  หนังใหม่

  OdpowiedzUsuń

Na komentarze/pytania odpisuję pod postem :)
Spam - kasuję,