ULTRAPLEX - zestaw do regeneracji włosów rozjaśnianych i farbowanych || ZESTAW DO ZDOBYCIA DLA WAS

Hej. Dziś chcę Wam przedstawić pewną nowość od firmy Joanna ULTRAPLEX - zestaw do regeneracji włosów rozjaśnianych i farbowanych. Nowa linia to odpowiedź na zapotrzebowanie klientek na profesjonalne preparaty do pielęgnacji w domowych warunkach. Seria wzorowana jest na produktach fryzjerskich, dzięki czemu pozwoli na zadbanie o kondycję włosów tak jak w profesjonalnym salonie już w pięciu prostych krokach. Produkty ULTRAPLEX dostępne są w sprzedaży w wybranych drogeriach w całej Polsce.

W wyniku koloryzacji, rozjaśniania, działania wysokiej temperatury czy uszkodzeń mechanicznych, włosy ulegają rozerwaniu, co powoduje zmianę ich kształtu. Samodzielne farbowanie włosów w domu bez zachowania odpowiedniej pielęgnacji może spowodować, że staną się one osłabione i szorstkie. Preparaty ULTRAPLEX Laboratorium Kosmetycznego Joanna zawierają unikalny składnik Crodasone Cysteine, który tworzy specjalną warstwę ochronną na włosach poprzez odbudowę tzw. mostków dwusiarczkowych. Te mikroskopijne wiązania siarki silnie łączą się w łańcuchy keratyny, dzięki czemu zapewniają trwałą konstrukcję włosów, utrzymują ich strukturę, wpływają na sprężystość i zdrowy wygląd.

ULTRAPLEX to linia nowatorskich, specjalistycznych kosmetyków do pielęgnacji włosów w domu. Pięć wzajemnie uzupełniających się produktów: Aktywator, Stabilizator, Regenerator, Szampon i Odżywka Utrwalająca przyczynia się do generalnej rekonstrukcji mostków dwusiarczkowych, a tym samym naprawy zniszczonych włosów.


Krok 1. - ULTRAPLEX AKTYWATOR
Użycie Aktywatora to kluczowy krok w systemie ULTRAPLEX. Należy dodać go do dowolnego kolorantu lub rozjaśniacza i wymieszać. Preparat wnika głęboko w strukturę włosów, odbudowuje i wzmacnia wiązania strukturalne, a przez to ogranicza ich łamliwość.

Krok 2. - ULTRAPLEX STABILIZATOR
Stabilizator przeznaczony jest do nałożenia na umyte włosy po koloryzacji. Utrzymuje
i wzmacnia mostki dwusiarczkowe znajdujące się w  strukturze włosa, a przy tym zamyka łuski będące na jego powierzchni. Dzięki temu zapewnia długotrwałą wytrzymałość na uszkodzenia, nadaje sprężystość i połysk.

Krok 3. - ULTRAPLEX REGENERATOR

Regenerator to specjalne serum odżywcze do stosowania przed pierwszym myciem włosów po koloryzacji. Pozwala na utrzymanie znacznie lepszej kondycji włosów i chroni je przed uszkodzeniami mechanicznymi. Przedłuża także efekty wcześniejszych zabiegów. Należy stosować go regularnie dwa razy w tygodniu, aby utrzymać optymalne efekty regeneracji. Produkt dostępny jest również w oddzielnym, dużym opakowaniu (100 g).

Krok 4. - ULTRAPLEX SZAMPON UTRWALAJĄCY

Zastosowanie Szamponu ULTRAPLEX to kolejny etap procesu pozwalający na utrwalenie i przedłużenie efektów kuracji. Został opracowany z myślą o pielęgnacji włosów po wykonaniu systemu regeneracji. Ma łagodną recepturę pozbawioną składników SLS i SLES, barwników i silikonów. Delikatnie myje i pielęgnuje. Dodatkowo zawiera składniki aktywne, które stabilizują mostki dwusiarczkowe we włosach.


Krok 5. - ULTRAPLEX ODŻYWKA UTRWALAJĄCA


Dopełnieniem procesu regeneracyjnego jest nałożenie Odżywki, dzięki której włosy będą zregenerowane i w doskonałej kondycji.

Zestaw według mnie wydaję się bardzo ciekawy. Dostałam propozycję przetestowania tych produktów. Ja nie mam jednak włosów farbowanych/rozjaśnianych, więc uzyskałam zgodę żeby owy zestaw przekazać któreś z Was. Czy chcecie rozdanie :) ? Dajcie znać w komentarzach!

10 komentarzy :

 1. O, ja mam włosy rozjaśniane. Moja przyjaciółka kupiła sobie ten zestaw i była bardzo zadowolona :D Chętnie wypróbuję :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Oooo - idealnie by się wpasowało :) Właśnie zastanawiałam się nad zakupem tego zestawu, więc to rozdanie spadłoby mi jak z nieba :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Z chęcią bym taki zestaw użyła. Po ostatnim plexie są w tragicznym stanie. Już się nawet do dermatologa zapisałam :(

  OdpowiedzUsuń
 4. ja farbuję ale nigdy sama :-) zestaw wydaje się bardzo ciekawy

  OdpowiedzUsuń
 5. I mnie zestaw wydaje się ciekawy. Jednak - czy w wypadku, gdy włosów nie mam farbowanych, nie mogę go zastosować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wtedy nie użyjesz wszystkich produktów, z tej przyczyny właśnie ja wolałam komuś to oddać, temu, kto zrobi wszystkie kroki ;)

   Usuń
 6. z chęcią bym przetestowała w sam raz na moje włosy

  OdpowiedzUsuń

Na komentarze/pytania odpisuję pod postem :)
Spam - kasuję,